Instruktorzy

     Olga Burtan i Piotr Kowalski

Olga od dawna interesowała się kulturą i rytmami latynoskimi. Jest absolwentką Iberystki Uniwersytetu Jagiellońskiego, wielokrotnie odwiedzała kraje hispanojęzyczne, szlifując znajomość języka i … oczywiście tańca.

Piotrek z muzyką miał do czynienia od najmłodszych lat. Jego zainteresowanie SALSĄ, rozpoczęło się od .. fortepianu. Jest absolwentem Politechniki, oraz szkoły muzycznej, a jego ulubionym tematem są rytmy latynoskie. Od instrumentu do tańca jest jak widać, krótka droga.

Wspólne intensywne treningi tej pary rozpoczęły się w 2003 r. Do dziś kształcą się i zdobywają doświadczenie w takich rodzajach tańca jak: SALSA, BACHATA, REGGAETON, oraz KIZOMBA. Jako para instruktorska, prowadzili wiele warsztatów, oraz dawali pokazy. Wypracowali swój własny, dynamiczny styl, zarówno w Salsie Liniowej, jaki i w Salsie Kubańskiej.

 

           Maciej

Jego zamiłowanie do salsy rozpoczęło się wiele lat temu i trwa do dziś:) Wielokrotnie szkolił się pod okiem najlepszych instruktorów na świecie, a nabyte umiejętności wykorzystuje jako instruktor salsy kubańskiej i w tej dziedzinie spełnia się fenomenalnie.

 

 

       Karolina Maciejowska

Wieloletnia tancerka, pasjonatka rytmów latynoskich, przede wszystkim salsy. Doświadczenie w tym stylu nabierała przez kilka lat, szkoląc się na rozmaitych warsztatach i kursach. Dzisiaj z przyjemnością dzieli się tą wiedzą nie tylko na kursach salsy, ale także na energicznej ZUMBIE!

 

 

Paweł Zdybał

 

Adam Gołąb